Dnes je pátek 24. května 2019

Hokej

Pokud máte zájem o informace týkající se možnosti zařazení Vašeho syna do hokejového klubu HC Č.Budějovice a sportovní třídy naší školy, kontaktujte, prosím, šéftrenéra sportovních tříd HC CB nebo vedení školy.

Výuka sportovních třídách je zabezpečena v plném rozsahu jako u "nesportovních tříd", včetně jazykového vyučování. Výhodou je pětihodinová dotace hodin tělesné výchovy, spolupráce s trenéry HC v těchto vyučovacích hodinách, rozvrhy hodin přizpůsobené odchodům na tréninky, tomu přizpůsobené časy výdeje obědů, společná soustředění, dobře fungující spolupráce mezi HC ČB a školou.

Někteří absolventi naší školy:

V.Prospal, V.Nedorost, J.Modrý, Z.Kutlák, L.Rob, M.Michálek, R.Horák, F.Turek, M.Vondrka, N.Král, F.Novák, V.Hudáček, M.Hanzal a mnoho dalších aktivních hráčů.

Více na www.hokejcb.cz.