Škola > Sport > Krasobruslení

Krasobruslení

Našešk_brusleni.pngola je také partnerem Bruslařského klubu České Budějovice. Naši žáci se mohou účastnit tréninkových jednotek i v rámci školy.

Cílem naší školy je podpora žáků v jejich sportovních aktivitách a vyjít jim vstříc s plněním školních povinností.

V současné době máme u nás ve škole celkem 17 krasobruslařů.

Nejúspěšnějšími závodnicemi v rámci Českého poháru jsou Emma Fuková (5.A) a Lada Kornatovská (4.C)

V letošním roce se nominovalo celkem 5 dětí na Mistrovství České republiky v krasobruslení.

Jsou to žáci – Vanesa Vopálková  (4.C),  Lada Kornatovská (4.C), Emma Fuková (5.A), Oliver Sitek (6.C) a Viktorie Kucianová (7.C).

Lukáš Toman (8.A) se zúčastnil Mistrovství České republiky v Tancích na ledě.

Viktorie Kucianová (7.C) a Emma Fuková (5.A) byly zařazeny do projektu talentované mládeže a díky naší škole se mohou účastnit krasobruslařských kempů.

Naše škola děti velmi podporuje a umožňuje jim plán pedagogické podpory, aby se mohly naplno věnovat svému sportu, jako je například Nikola Sitková (9.A), která je mistryní Slovenské republiky v kategorii sportovních dvojic a Lukáš Toman (8.A), který v současné době hostuje v USK Praha.

Všichni žáci velmi dobře reprezentují naši školu i město České Budějovice.

Více informací najdete na www.krasobrusleni-cb.cz

nebo na tel.721 488 660, Mgr. Jana Tomanová.

Emma Fuková                                           Jan Kucian                                        Lada Kornatovská

Emma Fuková.jpg          Jan Kucian.jpg          Lada Kornatvská.jpg

Laura Stodůlková                                      Laura Sýkorová                   Lukáš Toman a Klaudie Koudelková

Laura Stodůlková.jpg          Laura Sýkorová.jpg          Lukáš Toman a Klaudie Koudelková.jpg