Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Nástup do školy - I. stupeň

Nástup do školy - I. stupeňAktuální informace k nástupu do školy žáků 1. stupně

Zvřejněno 21. 5. 2020

vykřičník_02.png Podmínky nástupu žáků 1. stupně do školních skupin - informace pdf_ikona.jpg

 

Zvřejněno 12. 5. 2020

vykřičník_02.png Závazná přihláška k nepovinné docházce do školní skupiny - I. stupeň pdf_ikona.jpg

 

Zvřejněno 11. 5. 2020

vykřičník_02.png Doplňující informace k nástupu do školy žáků 1. stupně: pdf_ikona.jpg

 

Zveřejněno 5. 5. 2020

Žádáme rodiče žáků 1. stupně o předběžné vyjádření zájmu, prostřednictvím třídních učitelů, zda uvažují využít možnost posílat děti do školy od 25. 5. 2020, dle pravidel na ochranu zdraví vydanými MŠMT. Dle výsledků předběžného vyjádření rodičů bude škola schopna stanovit podmínky způsobu přítomnosti žáků ve škole, příp. možnosti zajištění stravování v souladu s uvedenými pravidly.