Škola > Sport > Hokej

Hokej

Pokud máte zájem o informace týkající se možnosti zařazení Vašeho syna do hokejového klubu HC Č.Budějovice a sportovní třídy naší školy, kontaktujte, prosím, šéftrenéra sportovních tříd HC CB nebo vedení školy.

Výuka ve sporthokejovních třídách je zabezpečena v plném rozsahu jako u "nesportovních tříd", včetně jazykového vyučování. Výhodou je pětihodinová dotace hodin tělesné výchovy, spolupráce s trenéry HC v těchto vyučovacích hodinách, rozvrhy hodin přizpůsobené odchodům na tréninky, tomu přizpůsobené časy výdeje obědů, společná soustředění, dobře fungující spolupráce mezi HC ČB a školou.

Někteří absolventi naší školy:

V. Prospal, V. Nedorost, J. Modrý, Z. Kutlák, L. Rob, M. Michálek, R. Horák, F. Turek, M. Vondrka, N. Král, F. Novák, V. Hudáček, M. Hanzal a mnoho dalších aktivních hráčů.

Více informací na www.hokejcb.cz