Drobečková navigace

Škola > Aktuality > Uzavření školy

Uzavření školyNa základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu s platností od 11. 3. 2020 je základní škola a školní družina do odvolání uzavřena.

 

Obědy budou žákům hromadně odhlášeny.

 

Dovolujeme si Vás požádat o sledování aktuální situace prostřednictvím příslušných státních orgánů, které se Vám budeme rovněž snažit zprostředkovat na webových stránkách školy.

 

MŠMT doporučuje dokončit již probíhající pobyty žáků na akcích organizovaných školou (lyžařský kurz, škola v přírodě ad.). Z tohoto důvodu bude lyžařský kurz 7. ročníků pokračovat.

 

Datum obnovení výuky zveřejníme na našich webových stránkách.

 

V případě, že chcete čerpat ošetřovné (tzv. paragraf) z důvodů zavření školy, podle zákona máte na tento nárok (pro děti do 10ti let).

Informace ze stránek cssz.cz:

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)“, který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B. tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli.

 

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy bude vydávat denně od 8:00 do 15:00 hodin paní Hrubcová v kanceláři školy.

Případné dotazy Vám zodpoví paní Hrubcová na telefonu: +420 386 107 711.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Rozhodnutí Bezpečnostní rady státu z 10. 3. 2020:  pdf_ikona.jpg